11-07-2019

W Kalwarii kontynuacja, w Andrychowie zmiana

Ważna wiadomość dla społeczności Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie. Od września br. pierwszą z placówek przez kolejne pięć lat pokieruje Małgorzata Pasternak, a drugą Katarzyna Przebinda-Niemczyk.

Obie panie wygrały konkursy na stanowiska dyrektorów. Dziś starosta Eugeniusz Kurdas, wicestarosta Beata Smolec oraz członek Zarządu Powiatu Mirosław Sordyl oficjalnie wręczyli paniom akty powierzenia stanowisk dyrektorów na 5-letnią kadencję. - Wierzymy, że uda się Paniom sprostać zadaniom, pogodzić wszystkie obowiązki z pożytkiem dla szkoły i uczniów. Życzymy dużo wytrwałości i satysfakcji, również w życiu osobistym – mówiła podczas spotkania wicestarosta Beata Smolec.

Dodajmy, że dla Małgorzaty Pasternak będzie to już piąta kadencja na stanowisku dyrektora SOSW w Kalwarii Zebrzydowskiej, natomiast Katarzyna Przebinda-Niemczyk rozpoczyna pierwszą kadencję jako dyrektor andrychowskiego LO.