Szanowni mieszkańcy!

Od 5 lipca br. śmieci z terenu Gminy Wadowice odbiera nowy wykonawca – spółka Komwad. W związku z tym przekazujemy Państwu kilka ważnych informacji.

Z uwagi na fakt, że spółka Komwad wydłużyła czas pracy w porównaniu do poprzedniego wykonawcy, śmieci są odbierane od wczesnych godzin porannych do późnych godzin. Prosimy zatem nie chować wystawionych worków i pojemników na noc.

Dotychczasowy harmonogram odbioru odpadów nie został zmieniony i nadal jest aktualny. Zaległe śmieci odbierane są zgodnie z obowiązującymi terminami. Odpady zmieszanie odbierane są w pojemnikach i czarnych workach, a odpady segregowane w odpowiednich workach, tak jak do tej pory.

Zmienił się punkt odbioru dodatkowych worków na śmieci. Wydajemy je teraz w Urzędzie Miejskim w Wadowicach (pl. Jana Pawła II 23), w Wydziale Ochrony Środowiska, p. 51 (II piętro) oraz w Biurze Obsługi Mieszkańców (parter).

Ewentualne uwagi oraz pytania dotyczące odbioru śmieci należy kierować do spółki Komwad pod numerami telefonu: 33 873 21 44 oraz 33 873 21 82 lub do Wydziału Środowiska UM w Wadowicach: 33 873 18 11 (wewn. 224 i 218).