II Mikołajkowym Turnieju w Halówkę

Już w nadchodzacy weekend (6-8 grudnia) 25 drużyn i ćwierć tysiąca zawodników weźmie udział w II Mikołajkowym Turnieju w "Halówkę" o Puchar Burmistrza. Podczas imprezy uczestnicy moga liczyć na znakomite pokazy artystyczne i rozdawanie mnóstwo niesamowitych prezentów mikołajkowych! Jakich? O tym już niebawem. Pamiętajcie, że od 6 do 8 grudnia wszyscy uczestnicy turnieju gramją do jednej bramki, dla chorego na białaczkę Kasperka.  

W czasie trwania imprezy będzie prowadzona zbiórka do puszek, która zostanie przeznaczona na leczenie 4-letniego chłopca. Liczy się hojność zarówno zawodników, jak i kibiców. Turniej będzie trzydniowy i odbędzie się na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Wadowicach (ul. Słowackiego 2).

Turniej ma charakter „OPEN”, co oznacza, że mogą wziąć w nim udział zarówno zawodnicy niezrzeszeni, jak i zawodnicy przynależący do klubów piłkarskich. Wszyscy zawodnicy muszą mieszkać, być zameldowani lub pochodzić z terenu powiatu wadowickiego. Co ważne, liczba drużyn biorących udział w turnieju jest ograniczona i pierwszeństwo mają te drużyny, którzy w swoich składach wystawią minimum trzech mieszkańców gminy Wadowice.

Szczegóły na stronie www.wadowice.pl


Artykuły promocyjne

IT Wadowice: II Mikołajkowym Turnieju w "Halówkę"