Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wadowice

Dlaczego warto odwiedzić klinikę Nowej Ortopedii w Krakowie?

Zdrowie jest najważniejsze i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Gdy przychodzi moment w którym należy udać się do fizjoterapeuty to z wielu względów może to rodzić złe wspomnienia. Specjaliści z kliniki Nowa Ortopedia doskonale zdają sobie sprawę z tego, że indywidualne podejście do klienta potrafi przełamać pewne stereotypy i stworzyć właściwą więź, która będzie pomocna w bardziej efektywnym leczeniu różnych przypadłości i problemów zdrowotnych.

Nowoczesne urządzenia do rehabilitacji oraz bezkonkurencyjna, a także bardzo szeroka oferta usług to z pewnością element rozpoznawczy https://nowaortopedia.pl/ Co jeszcze wyróżnia tą nowoczesną klinikę i dlaczego warto skorzystać z jej bogatej oferty?

Rejestracja do kliniki możliwa jest online, za pomocą trzech kliknięć, przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu można z powodzeniem zarejestrować wizytę w wybranym terminie. Oczywiście wciąż istnieje możliwość tradycyjnej rejestracji telefonicznej w wybranych godzinach lub osobiście w oddziale Nowej Ortopedii w Krakowie.

Na uwagę zasługuje szeroka oferta nowoczesnych urządzeń wspomagających rehabilitację. Wśród nich warto wymienić platformę balansową Sigma, Keiser Functional Trainer oraz system Biodex 4, który jest jedynym takim urządzeniem w całym województwie małopolskim. Z pomocą Biodex 4 można obiektywnie ocenić ryzyko wystąpienia kontuzji u sportowców. Urządzenie potrafi ocenić siłę mięśniową w warunkach izokinetycznych. Tego typu urządzenie może okazać się niezwykle przydatne w przypadku doznanych kontuzji – można za jego pośrednictwem efektywnie mierzyć postępy leczenia na przestrzeni wybranych ram czasowych, dzięki czemu trener lub fizjoterapeuta uzyska najbardziej aktualne informacje o stanie zdrowia pacjenta. W ten sposób można zweryfikować postępy przeprowadzanej fizjoterapii oraz w miarę potrzeb modyfikować odpowiednie programy treningowe. Z tego też względu korzystanie z nowoczesnych urządzeń powinno być nieodzownym elementem jeśli zależy nam na jak najbardziej efektywnych działaniach zdrowotnych.