Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wadowice

Muzyczne <a href=Wadowice – rockowo !" />

Na rockowo zagramy dla Was już w najbliższą sobotę (29 sierpnia) na wadowickim rynku (pl. Jana Pawła II). Gwiazdą wieczoru będzie Michał Gashoo Gasz z zespołem.

Stowarzyszenie LGD „Wadoviana” wraz z Urzędem Miejskim w Wadowicach zapraszają na kolejny koncert cyklu „Muzyczne Wadowice”. Koncerty rozpoczną się o godzinie 18.00 na Placu Jana Pawła II. Jako support wystąpi zespół FX3 Trio w skladzie: Jarek Ksiazek – gitara elektryczna, Basia Bukowska – perkusja, Zygmunt Kolasa – bas.

Gwiazdą wieczoru będzie Michał Gashoo Gasz – wokalista, aktor musicalowy, autor tekstów, kompozytor. Tworzy w gatunku alternatywnym oraz rozrywkowym. Absolwent GWSH w Katowicach. Śpiewał w chórze Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Gliwicach (klasa gitary klasycznej) oraz Młodzieżowym Chórze Mieszanym „Schola Cantorum”. Wokalnie kształcił się u Ewy Mentel, Elżbiety Zapendowskiej. Jest zwycięzcą XII finału telewizyjnej Szansy na sukces z piosenką Papierowe Ptaki z repertuaru Krystyny Prońko. Współpracował z zespołem wokalnym laureatów Szansy od 2000 do 2012 roku (odcinki specjalne, koncerty). Nagrywa partie wokalne do filmów animowanych oraz fabularnych. Współpracuje z telewizją, teatrami muzycznymi oraz z projektami reprezentującymi takie gatunki, jak: jazz, soul, rock progresywny, muzyka filmowa, musical, piosenka aktorska. Od maja 2007 jest solistą w zespole Piotra Rubika, koncertując w kraju i na za granicą (m.in. USA, Kanada). Obecnie jest wokalistą, współkompozytorem, autorem tekstów w swoich nowych projektach Gashoo, ShaleyesH, Niegrzeczni, Kwar4et Bojowy, GADMUTrio. Od roku 2013 współpracuje z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Jest wokalistą Filharmonia Futura. Od roku 2015 jest wokalistą Czerwono – Czarnych (legenda big-beatu). Finalista i zdobywca wielu nagród Grand Prix na ogólnopolskich festiwalach piosenki polskiej, m.in. KFPP Opole, Top Trendy, Sopot Hit Festival, Rock Stars Festival, AntyFest Antyradia.

W Wadowicach zaśpiewa z zespołem w składzie: Sebastian Ruciński, Maciej Gruchacz, Krzysztof Odrobina, Kosma Kałamarz i Michał Dziewiński.

UWAGA ! Wydarzenie będzie realizowane zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego. Uczestnicy proszeni są o stosowanie się do REGULAMINU i zasad załącznik COVID

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.


Artykuły promocyjne

IT Wadowice: Muzyczne Wadowice – rockowo !