logotyp - Bezpłatny transport - pomysł, który się sprawdził w gminie Wadowice

Bezpłatny transport, który gmina Wadowice uruchomiła od początku maja br. zdał egzamin. Pozytywne opinie korzystających z niego mieszkańców, utwierdzają w przekonaniu, że był to dobry ruch ze strony miasta.

DSC 2755 scaled - Bezpłatny transport - pomysł, który się sprawdził w gminie Wadowice

Drodzy mieszkańcy! Korzystajcie z takiej możliwości i załatwiajcie ważne dla Was sprawy w zakresie aktywizacji zawodowej, edukacyjnej, społecznej i zdrowotnej.

Wystarczy zadzwonić na numer telefonu komórkowego 795 602 319 lub wysłać zgłoszenie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pomagamy osobom z niepełnosprawnościami ruchowymi (także poruszającymi się na wózku inwalidzkim) w dotarciu min. do urzędów i instytucji, placówek sportowych, rekreacyjnych, kulturowych, służby zdrowia, realizujących rehabilitację, czy też na szczepienie przeciwko Covid-19.

Projekt finansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Osi Priorytetowej II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działania 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Na realizację projektu pozyskano środki w wysokości 570 095,00 zł. Wysokość dofinansowania z Unii Europejskiej w kwocie 480 476,07 zł.

logo pfron - Bezpłatny transport - pomysł, który się sprawdził w gminie Wadowice