Oryginalna aranżacja tarasu z wykorzystaniem nowoczesnych mebli i dodatków

Czy wiesz, że przemyślana aranżacja tarasu wpłynie nie tylko na Twoją wygodę, ale również na odbiór miejsca wypoczynkowego? Obecnie możesz wybierać pomiędzy meblami technorattanowymi, modułowymi, rattanowymi, meblami wykonanymi z materiałów syntetycznych. Zachwyca też szeroki wybór elementów w danych kolekcjach. Jakie zestawy okażą się najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb?

Nowoczesna aranżacja tarasu – meble technorattanowe

Aranżacja tarasu w stylu nowoczesnym to jeden z najchętniej wybieranych trendów. Nowoczesne tarasy i ogrody odznaczają się prostotą formy, wykorzystaniem eleganckich, ale też trwałych mebli ogrodowych i dodatków. Cenione są tu również stonowane kolory. Nowoczesną aranżację tarasu pomogą stworzyć komplety mebli technorattanowych. Chcąc wykreować przestrzeń do wypoczynku, warto postawić na rozbudowaną kanapę narożną, która oferowana jest zazwyczaj z obszernym stołem kawowym. Nowoczesne tarasy z kompletami technorattanowymi uzupełnisz poprzez zasadzenie ulubionych kwiatów w donicach z technorattanu. Dobrym pomysłem jest także wykorzystanie poduszek czy pledów w jasnych kolorach, które kontrastować będą ze stonowanymi kolorami mebli. Dodatkiem w ogrodzie mogą być lampy solarne.

Aranżacja tarasu w stylu boho z meblami rattanowymi

Taras w stylu rustykalnym jest świetnym rozwiązaniem, kiedy cenisz otoczenie zieleni i wiejski klimat lata. Taras taki stworzysz, wybierając eleganckie meble rattanowe. Przyciągające oko komplety proponuje marka Garden Space – linia produktów Vimine to wysokiej klasy meble rattanowe, dedykowane zarówno na tarasy, jak i do ogrodów. Meble te wyróżnia olbrzymia precyzja wykonania oraz niebanalny design. Warto dodać, że marka Garden Space dba o środowisko naturalne i wykorzystuje rattan pozyskiwany wyłącznie z ekologicznych i etycznych źródeł. Aranżacja tarasu w stylu rustykalnym nie obędzie się bez kwiatów i roślin: doskonałym tłem dla kompletu wypoczynkowego będzie bluszcz wijący się po ścianie domu oraz liczne kwiaty: nasturcje, malwy, tulipany, lawenda.

Mały taras zaaranżowany przy pomocy foteli wiszących

Niewielki taras zaaranżujesz bez trudu w sposób nietuzinkowy, wybierając wiszące fotele w kształcie kokonów. Dostępne w ofercie Garden Space fotele Kokon przyciągną wzrok, zmienią charakter miejsca wypoczynkowego i będą najlepszą gwarancją udanego, letniego wypoczynku. Fotele wiszące skonstruowane są w taki sposób, aby siedzisko zawieszone było nad ziemią. Możesz wygodnie usiąść we wnętrzu kokonu i dosłownie bujać w obłokach – fotel ochroni Cię przed promieniami słonecznymi oraz podmuchami wiatru.

Pamiętaj o parasolu podczas aranżacji tarasu!

Aranżując taras, pamiętaj o tym, aby zabezpieczyć miejsce wypoczynkowe przed promieniami słonecznymi. Najchętniej stosowanym rozwiązaniem są nowoczesne parasole ogrodowe. Zachwycają one prostą, minimalistyczną formą, stonowaną kolorystyką oraz licznymi punktami regulacji, pozwalającymi na dopasowanie kąta padania cienia.