UM Wadowice: Ruszyły zapisy na Bieg Dobroczynności Veritatis Splendor 2023
**To będzie niezwykłe, sportowe wydarzenie. 10 września 2023 roku, w Wadowicach odbędzie się Bieg Dobroczynności Veritatis Splendor. Jego trasa poprowadzi wadowickimi ulicami, którymi kiedyś przechadzał się Papież Jan Paweł II zapraszamy do zapisów ! **
Organizatorzy chcą w ten sposób upamiętnić dzieło Św. Jana Pawła II oraz promować aktywność fizyczną wśród mieszkańców Wadowic i okolic. Bieg Dobroczynności w Wadowicach to już tradycja, która cieszy się dużą popularnością wśród amatorów biegania. Organizatorzy przygotowali ciekawą trasę, która pozwoli uczestnikom podziwiać piękno miasta. Dystans 5 km jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych biegaczy.
Start i meta wyścigu znajdować się będą na Rynku w Wadowicach. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal oraz koszulkę z logo wydarzenia. Zapraszamy wszystkich miłośników biegania do udziału w Biegu Dobroczynności w Wadowicach na 5 km. Liczymy na liczne zgłoszenia i wspólną, aktywną zabawę, startujemy o 11:00. Na mecie poza medalem oczywiście obowiązkowa kremówka. Oprócz biegu ulicami Wadowic na dystansie 5 km odbędzie się Bieg Lolka (100 m) skierowany do dzieci w wieku 3-7 lat. Szczegółowe informacje na temat Biegów dostępne są w Regulaminie .
Zapraszamy uczestników biegu na Rynek w Wadowicach Pl. Jana Pawła II. Oto harmonogram biegu:
- 9.00 10.45 Odbiór pakietów startowych w Biurze Zawodów.
- 11.00 Start Biegu Głównego.
- 11.45 Koniec Biegu Głównego.
- 11.50 Start Biegu Lolka (200 metrów)
- 12.00 Koniec Biegu Lolka
- 12.05 Dekoracja Zwycięzców
- 12.20 Koniec Imprezy
W dniu biegu będzie można zapisać się jeszcze na ostatnie wolne miejsca startowe. Numery będą wydawane w biurze zawodów na podstawie otrzymanego kodu QR. Swój kod otrzymujesz automatycznie na email. Najłatwiej zapisać go w telefonie i pokazać w biurze zawodów. W biurze zawodów odbierasz numer startowy i koszulkę.
Urząd Miejski w Wadowicach, wadowice.pl/, wadowice.pl/ruszyly-zapisy-na-bieg-dobroczynnosci-veritatis-splendor-2023/
Ostatnie Artykuły

W „Czwórce” czas cofnął się o 60 lat podczas jubileuszu szkoły

Spytkowice usłyszały o oszustwach i prędkości - policja zebrała uwagi

Kwiecień w Strefie SOWA w Wadowicach - nauka, język i zabawa

Tekstylia nie trafią już do zwykłego kosza. Wadowice uruchamiają bezpłatną zbiórkę

Ryan Gosling w kosmicznej pułapce - WCK szykuje seanse Projektu Hail Mary

Na Delfinie przybyło suszarek, a kolejki po basenie mają wreszcie zniknąć

W Wieprzu policja ostrzegła uczniów - oszuści celują w seniorów

Strefa SOWA robi krótką przerwę. W WCK wróci z nową energią

Głośny wydech i 136 km/h - Audi w Jaroszowicach straciło prawo jazdy

Uczniowie weszli do wadowickiej komendy - policjanci pokazali kulisy służby

Marzanna wraca do rozmowy - i wiosna robi się bliższa

Elegancja bez wysiłku – jak wyglądać stylowo w każdej sytuacji?

Kasy do muzeum przeniosły się do Ogrodu Pielgrzyma i zmieniają sposób wejścia na zwiedzanie

