W Walentynki w Kinie Centrum
W tym Walentynki, Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowy seans filmowy "Opadające liście" Aki Kaurismäkiego. Przygarnij swoją drugą połówkę i zanurzcie się razem w niebanalnej historii miłosnej, która przekracza granice zwykłego romansu.
  • Seans filmowy "Opadające liście" w Walentynki.
  • Niezwykła historia miłości w kinie Centrum.
  • Bilety w cenie 12 zł dostępne online i na miejscu.
  • Spotkanie odbędzie się 14 lutego o godz. 19:00.

Czy istnieje coś bardziej romantycznego niż wspólne spędzenie Walentynek na seansie filmowym pełnym emocji i wzruszeń? Wadowickie Centrum Kultury ma zaszczyt zaprezentować dzieło kultowego fińskiego reżysera Aki Kaurismäkiego - "Opadające liście". Opowieść ta przenosi nas w intymny świat dwóch bohaterów, którzy pomimo życiowych zawirowań i trudności, starają się odnaleźć szczęście w swoim towarzystwie.

Film opowiada o losach pracownicy supermarketu i robotnika uzależnionego od alkoholu, których drogi krzyżują się pewnej nocy, dając początek nieoczekiwanemu związkowi. W ich wspólnej historii mieszają się gatunki komedii i dramatu, tworząc niepowtarzalny klimat, który z pewnością zachwyci miłośników kinematografii. "Opadające liście" to opowieść o odnajdywaniu siebie w drugiej osobie oraz o sile uczucia, które potrafi przetrwać nawet najtrudniejsze chwile.

Na ekranie pojawią się Alma Poysti, Jussi Vatanen, Janne Hyytiainen oraz Nuppu Koivu, którzy swoimi wciągającymi kreacjami aktorskimi sprawią, że widzowie poczują każdy niuans tej delikatnej historii. Seans potrwa 81 minut i jest dostępny dla widzów od 15 roku życia.

Miejsce spotkania to sala kinowa Wadowickiego Centrum Kultury przy ul. Teatralnej 1. Bilety w cenie 12 zł można nabywać zarówno w kasach Centrum, jak i poprzez rezerwację online. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby w Walentynki przeżyć niezapomniane chwile w towarzystwie wyjątkowej kinematografii.


Według informacji z: Informacja Turystyczna Wadowice