Informacja Turystyczna w Wadowicach: Od pszczelarza do bohatera – walka z przestępczością
W Wadowicach już niedługo będzie można przeżyć filmową przygodę, która zanurzy nas w świat głębokiej akcji i emocjonujących zwrotów akcji. W Wadowickim Centrum Kultury odbędzie się pokaz filmu, który z pewnością skradnie serca miłośników gatunku thriller. To doskonała okazja, aby na chwilę oderwać się od codzienności i zanurzyć w świecie pełnym tajemnic i napięcia.
  1. Bohaterem filmu jest Clay, pszczelarz z prowincji, który żyje spokojnie w otoczeniu swoich pszczół.
  2. Spokój Claya zostaje przerwany przez dramatyczne wydarzenia, które wyprowadzają go z równowagi – śmierć przyjaciółki, ofiary internetowego oszustwa.
  3. W obliczu tragedii Clay decyduje się stawić czoła międzynarodowej organizacji przestępczej.
  4. Posiadając unikalne umiejętności, Clay jest zdecydowany wykorzystać je, by wymierzyć sprawiedliwość.
  5. Film jest dziełem reżysera Davida Ayera, a w rolach głównych występują Jason Statham, Emmy Raver-Lampman, Josh Hutcherson oraz Jeremy Irons.
  6. Seans filmowy odbędzie się w sali kinowej Wadowickiego Centrum Kultury, przy ul. Teatralna 1.
  7. Data wydarzenia to środa, 21 lutego 2024 roku, o godzinie 19:00.
  8. Cena biletu wynosi 12 zł, dostępne są one w kasach Wadowickiego Centrum Kultury oraz online.

Niezwykła opowieść o Clayu, który z pozoru wydaje się być zwykłym pszczelarzem, a w rzeczywistości skrywa w sobie bohatera gotowego na największe wyzwania, z pewnością zaintryguje wielu widzów. Film „Pszczelarz”, łączący w sobie elementy thrillera i akcji, to nie tylko rozrywka na najwyższym poziomie, ale także przesłanie o sile, determinacji oraz walce o sprawiedliwość. Każdy, kto pragnie na własne oczy zobaczyć, jak Clay będzie bronił tego, co dla niego najcenniejsze, powinien już dziś zarezerwować sobie wieczór 21 lutego. Nie zapomnijcie, miejsce spotkania to Wadowickie Centrum Kultury, a startujemy punktualnie o godzinie 19:00. Bądźcie częścią tej elektryzującej filmowej przygody!


Informacja Turystyczna w Wadowicach