Komedia
Szalona komedia przygodowa "Pies i kot" zawita do kina Centrum! Jeśli szukasz rozrywki dla całej rodziny, ten film jest idealnym wyborem. Przygody pełne humoru, efektów specjalnych i niespodziewanych zwrotów akcji czekają na Was już wkrótce.

Wciągająca fabuła pełna zwrotów akcji

"Pies i kot" to komedia przygodowa, która z pewnością przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Główne role w filmie odgrywają kotka Diva, internetowa gwiazda z milionami followersów, oraz pies Waldi, który mimo życia na ulicy, ma dobre serce i spryt. Losy tych dwóch bohaterów splatają się w momencie, gdy oboje wpadają w tarapaty. Diva musi odnaleźć swoją właścicielkę Monikę, a Waldi stara się uniknąć złapania przez złodzieja Jacka, który pragnie odzyskać bezcenny rubin połknięty przez psa.

Humor i efekty specjalne, czyli przepis na udany film

Za produkcję filmu odpowiadają twórcy znanej serii "Alibi.com", co gwarantuje dużą dawkę humoru i niezapomniane efekty specjalne. Film wypełniony jest gagami i sytuacjami, które rozbawią całą rodzinę. Choć główni bohaterowie "dogadują się jak pies z kotem", muszą połączyć siły, by pokonać przeciwności losu. Również Monika i Jacek, mimo różnic, muszą współpracować w poszukiwaniu swoich zaginionych pupili.

Nieoczekiwane zwroty akcji i pościgi

Akcja filmu rozgrywa się między Montrealem a Nowym Jorkiem, gdzie widzowie będą świadkami szalonego pościgu. Bohaterowie nie zdają sobie sprawy, że ich tropem podąża bezwzględny policjant, gotowy na wszystko, by ich zatrzymać. Dynamiczna fabuła i niespodziewane zwroty akcji sprawiają, że "Pies i kot" to doskonały wybór na rodzinne popołudnie w kinie.

Seans w Wadowickim Centrum Kultury

Film "Pies i kot" będzie można obejrzeć w Wadowickim Centrum Kultury, ul. Teatralna 1, w środę, 3 lipca 2024 r. o godz. 11:00. Seans odbędzie się w sali kinowej w polskiej wersji językowej z dubbingiem w technologii 2D. Bilety w cenie 12 zł są dostępne w kasach WCK oraz na stronie internetowej WCK.

Nie przegap tej niezwykłej okazji na spędzenie czasu z rodziną w towarzystwie zwariowanych przygód Divy i Waldiego. "Pies i kot" to film, który dostarczy Wam wielu niezapomnianych wrażeń i uśmiechu na twarzy!


Źródło: Informacja Turystyczna w Wadowicach