Policja Wadowice: Konkurs Ogólnopolski Festiwal Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich 100 lat Policji”
Biuro Komunikacji Społecznej KGP wspólnie z Biurem Historii i Tradycji Policji KGP organizuje Ogólnopolski Festiwal Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich 100 lat Policji”. Wezmą w nim udział wyłonieni wcześniej na etapach wojewódzkich finaliści, a zwycięzcy konkursu finałowego zaproszeni będą na centralne obchody Święta Policji, które odbędą się w Warszawie, gdzie zostaną im wręczone nagrody. Organizatorem wojewódzkich eliminacji jest Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie.
Celem konkursu jest upowszechnienie i popularyzacja wiedzy o zadaniach, misji i etosie polskiej policji, a także kształtowanie pozytywnych postaw niezbędnych w integracji społeczności policyjnej przez uczestnictwo w wydarzeniach o charakterze artystycznym.
Zachęcamy do uczestniczenia w konkursie. Nagrodą za zajęcie I miejsca w eliminacjach wojewódzkich jest pobyt w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie pod hasłem Dzień z życia policjanta”, w trakcie którego w atrakcyjny sposób zostaną zaprezentowane wybrane zadania realizowane przez Policję.
UWAGA. Uczestnikami konkursu mogą być policjanci, pracownicy Policji, rodziny policjantów i pracowników Policji, uczniowie klas mundurowych, członkowie stowarzyszeń związanych z Policją, kółka zainteresowań prowadzone przez policjantów lub pracowników Policji, kółka zainteresowań, których członkami są: policjanci, pracownicy Policji, rodziny policjantów i pracowników Policji.
OGŁOSZENIE KONKURSOWE
1. Organizatorem wojewódzkich eliminacji Ogólnopolskiego Festiwalu Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich 100 lat Policji’ jest Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie.
2. Zgłoszenie konkursowe przez jeden z podanych poniżej sposobów do dnia 29 marca 2019r. :
a) osobiście w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie, ul. Mogilska 109,
VI p. pok. 600 /Kancelaria ogólna/, od poniedziałku do piątku w godz. 730 - 1230;
b) pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając
w temacie konkurs na 100 lecie Policji”;
c) przesyłką pocztową na adres: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie,
ul. Mogilska 109, 31-571 Kraków, z dopiskiem konkurs na 100 lecie Policji”.
Harmonogram przeglądu wszystkich spektakli w ramach konkursu scenicznego, zostanie opracowany na podstawie ilości zgłoszeń i podany uczestnikom do 8 kwietnia 2019 r.
Nagrodą za zajęcie I miejsca w eliminacjach wojewódzkich jest pobyt w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie pod hasłem Dzień z życia policjanta”, w trakcie którego w atrakcyjny sposób zostaną zaprezentowane wybrane zadania realizowane przez Policję.
Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach, wadowice.policja.gov.pl/, wadowice.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/konkurs-ogolnopolski-festiwal-form-teatralnych-literackich-filmowych-i-malarskich-100-12
Ostatnie Artykuły

Jazz wyjdzie na ulice Suchej Beskidzkiej. Pierwsza parada ruszy przez centrum

Wraca po latach przerwy. Roman Wróbel z Wadowic pokaże, co robił na emeryturze

Language Club Wadowice przenosi się do Krakowa - międzynarodowe spotkanie językowe już w lipcu

Grill w deszczu? Wadowicki “Delfin” ratuje długi weekend

Boże Ciało zamknie biuro IT i Muzeum Miejskie. Dom Rodzinny Jana Pawła II otwarty krócej

Pracownik socjalny MOPS zmienia lokalizację. Od czerwca przyjmuje na parterze

Przedszkolaki z Andrychowa w policyjnym radiowozie - dziecięce marzenia spełniły się w Wadowicach

I Międzynarodowy Festiwal Organowy w Małopolsce. Muzyka klasyczna na szlaku Jana Pawła II

Marsz dla Życia i Rodziny 2026 w Wadowicach. Utrudnienia w ruchu i trasa przemarszu

Dąbrówka odsłania sekrety - spacer, który zamienił wieś w teatr historii

Nieidealne. Prawdziwe. Wystarczające. Wieczór o Sylvii Plath w Wadowicach

Piątek z książką - Wadowicka Biblioteka zaprasza na skrócone, ale intensywne godziny

Policjanci z Wadowic zamiast radiowozu wzięli… kolorowe kredki

Wolność po włosku. Valeria Golino jako niepokorna ikona w wadowickim kinie
Przydatne dane teleadresowe
- MOSKiT Andrychów - kontakt, godziny, basen i obiekty sportowe
- Dzienny Dom Senior+ w Świnnej Porębie - kontakt, zasady przyjęcia, zajęcia i opłaty
- Gminny Zakład Usługowy w Brzeźnica - kontakt i formularz
- SPZOZ Wieprz - kontakt, rejestracja, poradnie i badania
- Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Wadowicach - kontakt, godziny, opłaty
- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzeźnicy - kontakt, godziny, zasiłki i pomoc dla rodzin
