Gmina Wadowice informuje, że w ramach projektu pn. Aktywny i zdrowy senior realizowanego w ramach Budżetu Partycypacyjnego (Obywatelskiego) nadal trwają zapisy na bezpłatne zajęcia z gimnastyki rehabilitacyjnej i prozdrowotnej dla seniorów w Kleczy Zarąbkach.

Jeżeli:

- jesteś mieszkańcem Gminy Wadowice w wieku 60 +,

- chcesz uczestniczyć w zajęciach z gimnastyki rehabilitacyjnej i prozdrowotnej,

- nie posiadasz przeciwwskazań lekarskich do wykonywania ćwiczeń fizycznych,

- chcesz żyć w sposób aktywny i zdrowy,

Uczestnictwo w ćwiczeniach w ramach projektu jest bezpłatne, o przyjęciu Uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia będą odbywać się w Szkole Podstawowej w Kleczy Zarąbkach i realizowane będą w formie ćwiczeń grupowych, dwa razy w tygodniu po 60 minut (Całkowita liczba godzin: 40)

Okres realizacji w/w projektu potrwa nie dłużej niż do 20 grudnia 2019 r., z wyłączeniem lipiec, sierpień. Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach z gimnastyki muszą wypełnić kartę zgłoszenia uczestnictwa i złożyć dokumenty osobiście w Urzędzie Miejskim w Wadowicach, pl. Jana Pawła II 23, 34 – 100 Wadowice, II piętro, pok. nr 44 lub w wersji elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa w zajęciach można pobrać:

- w Urzędzie Miejskim w Wadowicach, pl. Jana Pawła II 23, 34 – 100 Wadowice, Biuro  
Obsługi Mieszkańca, pok. Nr 7,

- ze strony internetowej: www.wadowice.pl

    Galeria zdjęć