Muzyczne Wadowice z Baciarami

Szykujcie się na długi sierpniowy weekend – Muzyczne Wadowice zaskoczą Was energetyczną imprezą w Parku Miejskim. Start 13 sierpnia o 15.30 – tam po prostu trzeba być!

Letni cykl koncertów Muzyczne Wadowice organizowany jest Gmina Wadowice i Stowarzyszenie LGD Wadoviana, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

W kolejnym tego lata koncercie 13 sierpnia (sobota) w Parku Miejskim zapraszamy do wspaniałej, energetycznej zabawy! Wystąpią dla Was:

15.30 - Orkiestra dęta OSP Chocznia

17.00 - Baciary

18.30 - Miejska Orkiestra Dęta „Andropol” z Andrychowa

Dodatkowo w czasie trwania wydarzenia odbędzie się „Bitwa Regionów”, zorganizowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa we współpracy z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Zmierzą się w niej Panie z okolicznych Kół Gospodyń Wiejskich.

WSTĘP WOLNY, zapraszamy serdecznie!

Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzona zbiórka pieniężna na rzecz Zosi Pająk. Zosia to dwumiesięczna dziewczynka z miejscowości Skawinki (pow. wadowicki), u której zdiagnozowano SMA- rdzeniowy zanik mięśni. Choroba ta atakuje również mięśnie oddechowe oraz przełyku. Żeby Zosia miała szanse na normalne życie i funkcjonowanie potrzebuje najdroższego leku na świecie (zolgensma). Jest to terapia genowa, której koszt wynosi ponad 10 milionów złotych. Więcej o Zosi TUTAJ


IT Wadowice: Muzyczne Wadowice z Baciarami