Mieszkania w Libertowie – najlepszy wybór!

Mieszkania Libertów to doskonała opcja dla osób, które chcą zamieszkać poza miastem, a jednocześnie w niedużym oddaleniu do centrum.

Serwis mieszkaniowy pomoże wybrać odpowiednie lokum. Dowiedz się, czemu Libertów jest doskonałym miejscem do zamieszkania.

  1. Spokojna dzielnica
  2. Dobra komunikacja
  3. Wszystko w Twoim zasięgu
  4. Otoczenie przyrody
  5. Rynek pierwotny mieszkań
  6. Doskonałe oferty domów

Spokojna dzielnica

Libertów to wieś położona w powiecie krakowskim w gminie Mogilany. Jej historia sięga aż czasów średniowiecznych! Otoczona jest zielonymi terenami oraz urokliwą okolicą, którą zawdzięcza swojej lokalizacji na Pogórzu Wielickim. 

Nowe osiedla, które są budowane, powstają w otoczeniu przyrody, nie przytłaczając jej ani nie odbierając uroku miejscowości. 

Nie jest to duża miejscowość, a jednocześnie bardzo mocno się rozwija i inwestuje w rozbudowę osiedli domków w nowoczesnej architekturze. W rożnych miejscach możemy spotkać się z kolejną nową inwestycją. Jednak plan zagospodarowania jest tak zorganizowany, żeby zapewnić nowym oraz obecnym mieszkańcom komfort.

Nie spotkasz tu blokowisk, nieestetycznych kamienic oraz ruchliwych ulic. W okolicy przeważa niska zabudowa osiedli domków jednorodzonych lub bliźniaków. Rynek pierwotny dominuje w ofertach sprzedaży.

Zapraszamy do przejrzenia ogłoszeń na https://kazo.pl/mieszkania/libertow

Wszystko w Twoim zasięgu

Najważniejsze zakupy, zarówno spożywcze, jak i gospodarcze zrobisz w lokalnych sklepach. Młodych rodziców ucieszy fakt, że w Libertowie znajduje się przedszkole oraz szkoła. Jeżeli chcesz uniknąć zajmujących czas dojazdów na lekcje, zapisz dziecko w swojej okolicy.

Żeby dostarczyć dzieciom rozrywki odwiedź z nimi lokalny plac zabaw i odpocznij obserwując spokój wokół Ciebie.

Pobliska restauracja jest doskonałym miejscem na wieczorną kolację. Przed ważnym wydarzeniem możesz odwiedzić lokalnego fryzjera i zamówić okazjonalny tort w cukierni. Rano świeże pieczywo zakupisz w pobliskiej piekarni.

Warsztat samochodowy, boisko, serwis – wszystko w Twoim zasięgu!

Otoczenie przyrody

Dzięki krajobrazowi cechującymi podgórskie tereny Libertów jest bardzo atrakcyjny wizualnie. Możesz podziwiać widoki, spacerując chodnikami i cieszyć się bliskim otoczeniem przyrody. Piękne drzewa, rzeczki, pagórki oraz łąki pozwolą się zrelaksować i zażyć sielskości.

Tutaj naprawdę jest zielono!

Możesz zapomnieć o duszącym smogu i zanieczyszczeniach. Wieczorem ciesz się cudownym widokiem rozgwieżdżonego nieba z leżaka na własnym tarasie lub ogrodzie.

Wróć do wspomnień, w których jako dziecko bawiłeś się u babci na wsi. Teraz możesz dokonać wyboru i zamieszkać na pięknie położonych terenach.

Dobra komunikacja

Lokalizacja Libertowa pozwala na łatwe dostanie się do ważniejszych miejsc Małopolski. Zakopianką można dostać się do Myślenic oraz oczywiście do ścisłego centrum Krakowa. Drogi prowadzą do Skawiny lub większych wsi takich jak Mogilany lub Radziszów.

Libertów połączony jest autobusami aglomeracyjnymi z Krakowem oraz Skawiną. W razie potrzeby możesz zapisać dzieci do szkoły w większym mieście.

Z Zakopianki kursują liczne autobusy oraz busy, które zabiorą do stolicy małopolski lub w górskie wyprawy w kierunku Gorców czy Tatr.

Domy w Libertowie to doskonałe miejsce do zamieszkania. Zapewnią komfort oraz spokój przy jednoczesnym niedużym oddaleniu od miasta.

Rynek pierwotny mieszkań

Rynek pierwotny mieszkań to gwarancja wysokiej jakości lokali. Nie ma potrzeby obawiać się szkód wyrządzonych przez poprzednich lokatorów, ponieważ mieszkanie dopiero jest oddane do użytku. Na sprzedaż apartament zostanie wystawiony w nowym stanie.

Mamy przyjemność przedstawić inwestycję, które składają się z niskiej zabudowy jednorodzinnej. W Libertowie powstają jedynie kameralne osiedla. Mała liczba budynków zapewnia prywatność i ciszę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Na stronie Kazo znajdziesz wystawione na sprzedaż mieszkanie parterowe lub apartamenty dwupoziomowe. Każde z nich zawiera na stronie wizualizacje, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak wyglądają lokale. Dużym plusem mieszkań parterowych jest własny ogródek!

Dbamy o to, by każdy budynek wpisywał się w panujący styl oraz klimat wsi. Nie zaburzamy go, dzięki czemu tak łatwo jest dobrze poczuć się w Libertowie. Nie będziesz miał uczucia chaosu, chodząc po jego uliczkach.

serwisie Kazo znajdziesz również inne mieszkania. W razie potrzeby doradcy pomogą w kwestiach kredytu hipotecznego lub w zakresie projektu czy wykończenia wnętrz. 

Różnorodne oferty domów

W naszej ofercie znajdziesz również ogłoszenia dotyczące domów. Ogłoszenia dotyczą eleganckich bliźniaków oraz wolnostojących obiektów. Od Ciebie będzie zależało, czy wybierzesz sąsiada za ścianą, czy czujesz potrzebę cieszenia się większą przestrzenią i wybierzesz dom wolnostojący. Nowe budownictwo odmładza wieś, a jednocześnie nie zabiera jej charakteru. Budynki budowane są w niskiej zabudowie, dzięki czemu żaden z nich nie przytłacza, a Ty masz możliwość zamieszkać w miejscu, które da Ci komfort i spokój.

 Wybierz dom, który będzie Twoim wymarzonym miejscem. Postaw na rozwijający się Libertów i stań się jego częścią!