Przejścia

Wadowickie kino Centrum zaprasza 22 listopada na film o współczesnych związkach w wersji tylko dla dorosłych. Multikulturowy Paryż, a w nim troje kochanków uwikłanych w ryzykowną grę w pożądanie.

Gwiazda europejskiego kina Franz Rogowski, rozsławiony filmem „Pachnidło” Ben Whishaw oraz znana z „Życia Adeli” i „Pięciu diabłów” Adèle Exarchopoulos tworzą w głośnym dramacie Iry Sachsa erotyczny trójkąt, w którym seks i uczucia dają wybuchową mieszankę. Jak na Paryż przystało, rewolucja zaczyna się w kawiarni. Świętujący zakończenie zdjęć filmowiec Tomas poznaje Agathe. Bez zastanowienia rzuca się w wir nowej namiętności, podczas gdy w mieszkaniu czeka na niego lojalny, wyrozumiały mąż Martin. Szukając osobistego spełnienia i emocjonalnych podniet, wszyscy troje eksplorują swoje ciała, uczucia i granice. Każde z nich będzie musiało zmierzyć się z pytaniami, na które nie są gotowi – i którym nie chcą stawiać czoła.

Film wyłącznie dla widzów pełnoletnich – od 18 r. ż. Film z polskimi napisami. Melodramat, prod. Francja, Niemcy, reż. Ira Sachs, wyk. Franz Rogowski, Ben Whishaw, Adele Exarchopoulos, czas 91 min., od 18 l.

Bilety: 10 zł dostępne w kasach Wadowckiego Centrum Kultury i online na stronie www.wck.wadowice.pl

„środAwisko 19:00”
Wadowickie Centrum Kultury, ul.Teatralna 1
Sala kinowa
środa, 22 listopada 2023 r., godz.19:00