Dwaj mieszkańcy Bulowic odpowiedzą za kradzież z włamaniem na terenie Andrychowa

Policjanci z andrychowskiego komisariatu zatrzymali dwóch sprawców kradzieży, którzy włamali się do jednego z domów na terenie Andrychowa. Wartość strat została oszacowana na kwotę 700 złotych. Mężczyznom postawiono już zarzuty, za popełnione przestępstwo grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

10 marca, do Komisariatu Policji w Andrychowie zgłosił się mężczyzna, który złożył zawiadomienie o kradzieży z włamaniem. Jak wynikało z ustaleń, w godzinach nocnych dwaj sprawcy wybili szybę w drzwiach wejściowych do jego domu, a następnie weszli do środka skąd ukradli dwa telefony komórkowe oraz portfel, w którym znajdowało się 550 złotych i dowód osobisty. Mężczyźni zostali zauważeni przez właściciela budynku, który chciał odzyskać skradzione rzeczy, jednak złodziejom udało się uciec zabierając skradziony łup. Policjanci tego samego dnia po południu zatrzymali sprawców przestępstwa na jednej z andrychowskich ulic. 11 marca br. 40 i 41-latek usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznali. Mieszkańcom powiatu oświęcimskiego grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.