Po raz kolejny na podstawie ankiety satysfakcji uznaliście Państwo, że projekt doortodoor właściwie funkcjonuje w naszej gminie. Pozytywne opinie osób, które skorzystały już z możliwości bezpłatnego transportu, to dalsza motywacja do utrzymania wysokich standardów, przez personel realizujący przedmiotowy projekt.

Dla przypomnienia informujemy, iż jesteśmy do dyspozycji nie tylko od poniedziałku do piątku, lecz realizujemy przejazdy (poza oficjalnymi świętami), także w soboty i niedziele w godzinach od 12:00 do 19:00.zdjecie doortodoor 1024x498 - Bezpłatny transport w Gminie Wadowice - door to door

Pomagamy osobom z niepełnosprawnościami ruchowymi (także poruszającymi się na wózku inwalidzkim) w dotarciu min. do urzędów i instytucji, placówek sportowych, rekreacyjnych, kulturowych, służby zdrowia, realizujących rehabilitację.

Projekt finansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Osi Priorytetowej II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działania 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Na realizację projektu pozyskano środki w wysokości 570 095,00 zł. Wysokość dofinansowania z Unii Europejskiej w kwocie 480 476,07 zł.

 

logo projektu 1 1024x109 - Bezpłatny transport w Gminie Wadowice - door to door