Wystartował Wadowicki Inkubator NGO!

Organizacje Pozarządowe z Gminy Wadowice mogą uzyskać bezpłatną i profesjonalną pomoc. Projekt obejmuje m.in. doradztwo i szkolenia (pozyskiwanie funduszy, poszukiwanie źródeł finansowania, przygotowywanie i wypełnianie wniosków o dotacje, aspekty prawne oraz inne w zależności od potrzeb organizacji), spotkania networkingowe. Dodatkowo aż 10 organizacji będzie mogło skorzystać z bezpłatnego wsparcia księgowego.

Projekt jest realizowany przez Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS i współfinansowany ze środków Gminy Wadowice.

Aby umówić się na spotkanie i skorzystać z bezpłatnej pomocy ekspertów, wystarczy skontaktować się telefonicznie pod numerem 502 837 052 lub via e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy również do śledzenia aktualności na Facebooku www.facebook.com/WadowickieNGO.

Do Inkubatora można również przystąpić wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny online: https://goo.gl/forms/UKQmPYvA3ul0Hklq1

Zapraszamy!

Zespół Wadowickiego Inkubatora NGO

Pliki do pobrania:

    Galeria zdjęć


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.